Your Soul May Die

Twoja dusza może zginąć... Więc uważaj na siebie...


#1 2009-08-03 11:43:59

Hoshi Akatsuki

Kira

8153445
Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 198
Punktów :   
Wiek: Sweet sixteen
Płec: Dziewczyna c.c
Pochodzenie: Tokio
Sympatia: Tak, tak. Już pędzę.
Ekwipunek: Dużo tego c.c

Shinigami

http://th01.deviantart.net/fs18/300W/f/2007/191/3/2/Shinigami_by_AiGee.jpg

Shinigami to istoty złe do szpiku kości. Lubują się w zabijaniu bez żadnej przyczyny, w czynieniu bólu i nieszczęścia, uwielbiają patrzeć na to, jak inni cierpią.
Każdy Shinigami powinien mieć swego pana, Kirę. Wtedy zawsze stają się spokojniejsze.
Podobno Shinigami zostały stworzone w najmroczniejszych, najbardziej plugawych czeluściach piekieł, stworzone tylko po to, by szydzić z innych istot. Nienawidzą wszystkiego, co dobre i piękne, więc szczególną nienawiść żywią do Aniołów - istot, które są dobre i sprawiedliwe. Mówi się, że Bogowie Śmierci zostały stworzone jako szyderstwo dla Aniołów; ich parodię, obraz w krzywym zwierciadle, osobliwą karykaturę. Shinigami nie mają ani krzty honoru, nie posiadają sumienia ani żadnych pozytywnych emocji. Uczucia, które pojawiają się na ich twarzach, to jedynie sztuczne maski.
Wszelkie dobro wzbudza w nich obrzydzenie, lecz również irracjonalny strach. Bogowie Śmierci chcą za wszelką cenę chronić swoją skórę, nie licząc się z konsekwencjami.
Może dlatego, iż są tak złą formą życia, że zostali stworzeni jedynie po to, by szydzić z innych stworzeń, chcą tak bardzo utrzymać swój nędzny żywot.
Oczy Shinigami są złe i odstręczające, a także potrafią odczytać czas pozostały danemu człowiekowi; czuje się bijącą od nich nienawiść, która odrzuca.
Shinigami często bywają chaotyczne i bezmyślne w swych postępowaniach; wybijają całe gromady stworzeń, jedynie dla rozlewu krwi, nie zastanawiając się nad swymi zbrodniami. Ich czyny bywają lekkomyślne, nieprzemyślane i zawsze brutalne. Liczy się dla nich tylko śmierć innych, po za tym zaspokajają jedynie swoje podstawowe potrzeby


http://i96.photobucket.com/albums/l189/Eriisu-April/Death%20Note/CanIHaveYourAutograph.jpg

Masz ruch – możesz mącić spokój
Masz
ruch - możesz wznosić  topór
Masz ruch
- możesz temu stawić opór
Chcemy wojny!




Imię: Lśniące niczym gwiazda na nocnym niebie {Hoshi}
Imię Wtóre: Tajemnicą owiane... {Arcana}
Nazwisko: Północny wiatr... też nie wyjawi... {Akatsuki}
Ksywy: Ksywy...? Sam jesteś ksywy! {...}
Wiek: Niektóre gwiazdy znają tę liczbę... {Sweet sixteen}
Płeć: Zgaduj, a nuż ci się uda... {Dziewczyna}



Znajomi: Pewnie każdy, kogo mija... {Akinimod, Akaido, Kiba, Light, Eru}
Przyjaciele: Ci, dla których warto żyć...? {Light}
Wrogowie: Zawsze mogło być gorzej. Twój wróg mógł stać sie twoim przyjacielem... {...}
PMS: Sztuka... poezja... {1 <3}
Kocham: Na swój własny, dziwny sposób? A i owszem...
Chłopak: Wszystko zniszczone przez jeden gest...? {...}



Ex’s: Serce nie sługa, nie wie co to pany i nie da się przemocą zakuwać w kajdany... {...}
Posiada: To co chce, to ma! {Torebkę, telefon, Notes Śmierci, Szkicownik i ołówek}
Shinigami: Przygarbiony cień o smolistych skrzydłach... {Hikari}
Lubi: Tworzyć, fotografować przyrodę...
Nie Lubi: Przesłodzonych dziewczynek, pseudo złych osób...
Zainteresowania Szczególną miłością sztukę darzy, a także i języki obce - zna cztery: angielski, niemiecki, japoński i łaciński.



Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty
Duże mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romanse, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara


http://i30.tinypic.com/kaogea.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zip08.pun.pl www.mcburger.pun.pl www.gospp.pun.pl www.gimnazjumwskorcu.pun.pl www.fir0.pun.pl