Your Soul May Die

Twoja dusza może zginąć... Więc uważaj na siebie...


#1 2009-07-28 11:52:34

Hoshi Akatsuki

Kira

8153445
Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 198
Punktów :   
Wiek: Sweet sixteen
Płec: Dziewczyna c.c
Pochodzenie: Tokio
Sympatia: Tak, tak. Już pędzę.
Ekwipunek: Dużo tego c.c

Hośkowa twórczośc.

Proszę wstać, szkice idą!
Ekhm, wybaczcie. Za dużo cukru...

No to... prezentejszyn:
Sleeping Warriors - pierwszy arcik. Moje fursony z Organizacji Inazuma... śpi. Od lewej: Silver Shadow, Sora, Golden Gale, Aiaku, Aki. Wiem, wiem. Łapy Shadow są za długie. Poza tym popełniłam mały błąd - Aiaku nie ma nosa c.c Ale rysowane było to w nocy, więc się nie czepiać.
Czas: 30 minut.
Napływ Weny: Akatsuki Safari xD

The name's Shadow. - Dobra. Kto grał w Kingdom Hearts wie, kogo udaje Szadołka. Tak, tak. To moja ukochana postać, Axel. To właśnie tymi słowami i literowaniem imion zasłynął <3. To małe coś za Shadow to właśnie Axel, który przesyła Szadzi wianuszek przekleństw, by mu oddała płaszcz xD
Czas: 1 godzina.
Napływ Weny: Kingdom Hearts Soundtrack - Axel's Song - Circle of fire.

Drunk Shadow - Mrr. Napływ nudy, a oto jej owoc. Shadow, patrząca tęsknie na pustą już butelkę wódki. Nie pytajcie.
Czas: 20 minut.
Napływ Weny: Wódko Ma xD

Raj na ziemi - Tak, tak. Marzenie Szadzi aka mnie i Sory aka Kiby się ziściło <3. Trafiły tam, gdzie są postacie z anime <3. Narysowane jako koty, bo ludzi nie umiem xD. Jakby ktoś nie umiał odróżnić postaci. Od lewej: Ichigo Kurosaki, Itachi, Sasuke, niżej Zexion, Axel, Demyx Ulquirra czy-jak-mu-tam i Deidara. Amen.
Czas: 1 godzina.
Napływ Weny: Aqua - Barbie girl.

Golden Gale - random sketches - Mrumru. Jedna z moich ukochanych postaci, wzorowana na moim koledze z reala. Nie Akaido, nie mówię o tobie. Jak widać, albo nie widać, Gale jest menelem z przeszłością mordercy.
Czas: 30 minut.
Napływ Weny: Pussycat dolls - Jai ho.

Silver Shadow - random sketches - Oto ja, w formie kota. Moja kochana Szadzia aka władczyni tęczy. Artystka, która czerpie wenę z upojenia alkoholowego. Chora psychicznie wariatka. Mrrr.
Czas: 30 minut.
Napływ Weny: Katherine - Ayo Technology

Yoake - sketches - na razie zwykłe szkice. To moja najnowsza postac, stworzona specjalnie do mojego komiksu. Główna przeciwniczka eksperymentów, również chora psychicznie. Właściwie... z początku to miał byc wilk. Potem dodałam długie uszy a'la lombax, wydłużyłam znacznie ogon, dodałam rogi i długie kły. I tak wyszło mi takie... coś.
Czas: 1,5 godziny
Napływ Weny: Basshunter - Walk on water

Shut up artist, now you're mine - Najnowszy rys, narysowany... dzisiaj o 1 w nocy <3. Szadzia to zło. Szadzia to wielkie zło. ZUO, słyszycie? Uprowadziła Deidarę xD. Wiem, wiem. Anatomia woła o pomstę do nieba... A tak BeTeWu. Teraz dotarło do mnie, że Shad jest podobna do Deika oo'. No bo Dei ma grzywkę na lewe oko, i Szad ma na lewe. On ma się za artystę i Szad ma się za artystę. No i należą do jakiejś Organizacji, nie? On do Brzasku, ona do Błyskawicy. Cudnie. Deidara słusznie się obawia, że Szad go zgwałci zmolestuje xD. To coś małe z boku z ogonami i uszami kocimi to Itaś, Kisame i... Marluxia? Naprawdę nie wiem, na cholerę wstawiłam tu tego geja oo'. Każdy z nich coś mówi. Itaś mówi 'lol', Kisame "O rly?" a Marly "wtfbbq" xD
Czas: 2 godziny
Napływ Weny: Akatsuki Sailors

BubbleGum - To jeden z niewielu obrazków, który mi się podoba. Shad z balonówką. Na jej lewym uchu Sora, na prawym Gale. Na plecach Aki i Aiaku. Słodko <3. O, właśnie. Ci, którzy są fanami Szadzi od dłuższego czasu wiedzą już, co Shad ukrywała pod grzywką. Mru.
Czas: 1,5 godziny
Napływ Weny: Dr. Bombay - My Sitar

Please... Don't leave me - Be. Jeden z najnowszych rysunków. Wiem, wiem. Kolorowanie marne, ale nie lubię się posługiwać kredkami. Chciałabym też powiedzieć, że ja nic nie sugeruję. Hentajki, proszę bez skojarzeń dotyczących tego rysa!
Czas: 3 godziny *-*
Napływ Weny: Dj. Satomi - Waves

Resztę wstawię, gdy będę miała czas <3


http://i96.photobucket.com/albums/l189/Eriisu-April/Death%20Note/CanIHaveYourAutograph.jpg

Masz ruch – możesz mącić spokój
Masz
ruch - możesz wznosić  topór
Masz ruch
- możesz temu stawić opór
Chcemy wojny!




Imię: Lśniące niczym gwiazda na nocnym niebie {Hoshi}
Imię Wtóre: Tajemnicą owiane... {Arcana}
Nazwisko: Północny wiatr... też nie wyjawi... {Akatsuki}
Ksywy: Ksywy...? Sam jesteś ksywy! {...}
Wiek: Niektóre gwiazdy znają tę liczbę... {Sweet sixteen}
Płeć: Zgaduj, a nuż ci się uda... {Dziewczyna}



Znajomi: Pewnie każdy, kogo mija... {Akinimod, Akaido, Kiba, Light, Eru}
Przyjaciele: Ci, dla których warto żyć...? {Light}
Wrogowie: Zawsze mogło być gorzej. Twój wróg mógł stać sie twoim przyjacielem... {...}
PMS: Sztuka... poezja... {1 <3}
Kocham: Na swój własny, dziwny sposób? A i owszem...
Chłopak: Wszystko zniszczone przez jeden gest...? {...}



Ex’s: Serce nie sługa, nie wie co to pany i nie da się przemocą zakuwać w kajdany... {...}
Posiada: To co chce, to ma! {Torebkę, telefon, Notes Śmierci, Szkicownik i ołówek}
Shinigami: Przygarbiony cień o smolistych skrzydłach... {Hikari}
Lubi: Tworzyć, fotografować przyrodę...
Nie Lubi: Przesłodzonych dziewczynek, pseudo złych osób...
Zainteresowania Szczególną miłością sztukę darzy, a także i języki obce - zna cztery: angielski, niemiecki, japoński i łaciński.



Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty
Duże mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romanse, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara


http://i30.tinypic.com/kaogea.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smlzl.pun.pl www.csctuchola.pun.pl www.rezydencja-surykatek.pun.pl www.pirotechnika.pun.pl www.mistrzowiewf.pun.pl